LuckY StrikE

W E L C O M E
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 si eshte me mire???

Shko poshtė 
AutoriMesazh
maverikkal

maverikkal

Numri i postimeve : 72
Age : 32
Registration date : 28/06/2007

si eshte me mire??? Empty
MesazhTitulli: si eshte me mire???   si eshte me mire??? Icon_minitimeFri Sep 14, 2007 12:35 am

thjesht me ka lindur nje pyetje prej shume kohesh qe spo i jap dot pergjigje dhe do kerkoja mendimin tuaj per te balancuar pak kete timin...(mendimin)

Eshte me mire te jesh me fat dhe i keq apo
i mire dhe pa fat


ne te gjitha kuptimet qe mund ta merrni pyetjen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albddl.com
 
si eshte me mire???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LuckY StrikE :: FORUM-
Kėrce tek: