LuckY StrikE - Portalli


W E L C O M E
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Tema Fundit
» Photos
STRIKE - Portalli Icon_minitimeThu Jun 12, 2008 4:20 pm nga Ing. Frangu

» EURO 2008 (Austri-Zvicer)
STRIKE - Portalli Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 6:59 pm nga Ing. Frangu

» EURO 2008 !!!
STRIKE - Portalli Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 2:07 am nga Ing. Frangu

» Happy Holidays 2008 !!!
STRIKE - Portalli Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 1:49 am nga Ing. Frangu

» G E Z U A R ! ! !
STRIKE - Portalli Icon_minitimeFri Dec 28, 2007 3:35 am nga Ing. Frangu

» Misteri i Yllesise...
STRIKE - Portalli Icon_minitimeThu Oct 18, 2007 1:11 am nga Ing. Frangu

» Rruzulli tokesore mund te kete qene nje top bore...
STRIKE - Portalli Icon_minitimeThu Oct 18, 2007 1:10 am nga Ing. Frangu

» Ohoho ca ke bo!
STRIKE - Portalli Icon_minitimeThu Oct 11, 2007 2:12 am nga Ing. Frangu

» Si e imagjinoni naten e pare te marteses
STRIKE - Portalli Icon_minitimeMon Oct 08, 2007 10:47 am nga Ing. Frangu

» Forza MILAN!
STRIKE - Portalli Icon_minitimeFri Oct 05, 2007 10:07 pm nga evrion

Navigation
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Partners
free forum
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
EURO 2008 !!!
STRIKE - Portalli Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 2:07 am nga Ing. Frangu
Cmendim keni per kte eveniment !!!
Si iu duket niveli futbollstik deri tani...e justifikon totalisht propaganden gjiganteske qe mbar tme vehte ky turne...

Komentet: 0
Happy Holidays 2008 !!!
STRIKE - Portalli Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 1:49 am nga Ing. Frangu
Prshnd pas kaq kohesh miq te dashur te forumit !!!!
Tashme qe dhe sezonit te provimeve po i drejtohemi fundit,nje tjeter sezon mjaft i rendesishem po ngre siparin...e kam fjalen per pushimet pa kufi qe do deshironte shum kush nga ne....
Ma do mendja qe njefare planifikimi e kenii nisur...na thoni nd gje rreth tyre...nd ide te mundshme...pse jo dhe pak propagande etj etj !!!

Ps: une kte vit me …


[ Mė shumė ]
Komentet: 0
G E Z U A R ! ! !
STRIKE - Portalli Icon_minitimeFri Dec 28, 2007 3:35 am nga Ing. Frangu
GEZUAR FESTAT !!!

Urime te perzemerta nga stafi i forumit per te gjithe anetaret e forumit dhe per gjithe shqiptaret neper bote !!!

Kalofshi sa me gezueshem dhe kendshem prane familjeve e prane njerezve tuaj te zemres !!!Qofte nje vit sa me i mbare per te gjithe e sjellte sa me shume perfitime per ju ne te gjitha fushat !!!


G E Z U A R ! ! !

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Ohoho ca ke bo!
STRIKE - Portalli Icon_minitimeSun Oct 07, 2007 4:52 pm nga evrion
STRIKE - Portalli Dscn4110

Komentet: 5
Si e imagjinoni naten e pare te marteses
STRIKE - Portalli Icon_minitimeMon Oct 08, 2007 10:47 am nga Ing. Frangu
Nje nate ku do flijohen endrrat e shumepritura dhe nje ndryshim mbi jeten ,

Nje nate si kjo do preken qiejt e lumturis do afrohen yjet te hedhin valle...

Ju si mendoni...

Komentet: 0
Forza MILAN!
STRIKE - Portalli Icon_minitimeFri Sep 21, 2007 12:07 am nga evrion
STRIKE - Portalli Antiju10

Komentet: 7
Profesioni qe sdo te donit ta kishte bashkeshortja/i juaj...
STRIKE - Portalli Icon_minitimeWed Oct 03, 2007 7:29 pm nga Ing. Frangu
Kryesisht ktu behet fjale per profesione qe ti i urren dhe sdo te donit qe ta kishte bashkeshortja/i juaj...sepse....
Jepni mendimin tuaj dhe shprehuni hapur...

PS : Kujdes mos iu del pa dashje se urreni profesionin e bashkeshortes/it
tuaj Smile

Komentet: 1
Sa e veshtire eshte jeta studentore
STRIKE - Portalli Icon_minitimeWed Oct 03, 2007 7:04 pm nga Ing. Frangu
Jeta studentore eshte e veshtire per shume aspekte. Nuk dua te flas nga ana ekonomike mungesa e te ciles te veshtireson akoma me shume kalimin e kesaj periudhe vendimtare ne jeten e kujt ka zgjedhur te kryeje studime e larta.
Pas gjimnazit eshte perballja e pare me jeten, sidomos per ke studion larg familjes. Zhvendosen me nisjen e saj bariqendrat e jetes se individit dhe gjithe kjo sjell stres …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
MONICA versus UMA
STRIKE - Portalli Icon_minitimeThu Sep 20, 2007 11:25 pm nga evrion
STRIKE - Portalli 29582210STRIKE - Portalli Uma-th10Pa u menduar gjate!

UMA

[ Mė shumė ]
Komentet: 2
super G girl!!!
STRIKE - Portalli Icon_minitimeMon Aug 20, 2007 11:13 pm nga evrion
super G girl... my super girl!!!!

STRIKE - Portalli Umathu10

Komentet: 3
Faleminderit o SHTET!!!
STRIKE - Portalli Icon_minitimeFri Sep 14, 2007 4:11 pm nga olsen
falimnerit o shtet i fuqishem...falimnerit...ne kete hapesire mund te lini falendirimet tuaja per qeverine tone...jeni te mirepritur...nuk pranohen verejtje...vetem falenderime...kiss kiss

Komentet: 2
ca eshte kjo politika jone???
STRIKE - Portalli Icon_minitimeFri Sep 14, 2007 1:04 am nga maverikkal
a me thote dot njeri se si po ecen politika jone???
pse kaq shume te rinj vetem zihen me njeri-tjetrin (me llafe) dhe per cfare???

apo akoma mbizoteron ajo shprehja per ne shqiptaret se ne qofte se do te ndezesh nje debat me nje person fol me te per...politiken, fene dhe virgjerine

a ndihmon te pakten ne ndonje aspekt kjo politika jone apo akoma skemi hapur syte per ti thene njehere e mire …

[ Mė shumė ]
Komentet: 1
Martese apo Bashkejetese...
STRIKE - Portalli Icon_minitimeThu Aug 02, 2007 11:29 am nga Ing. Frangu
Me mire nje martese me taban apo nje aventure bashkejetese...

Komentet: 1
si eshte me mire???
STRIKE - Portalli Icon_minitimeFri Sep 14, 2007 12:35 am nga maverikkal
thjesht me ka lindur nje pyetje prej shume kohesh qe spo i jap dot pergjigje dhe do kerkoja mendimin tuaj per te balancuar pak kete timin...(mendimin)

Eshte me mire te jesh me fat dhe i keq apo
i mire dhe pa fat


ne te gjitha kuptimet qe mund ta merrni pyetjen

Komentet: 0
nji ky osht ene administratori ( sic i thone ) i yni :)!!!!!
STRIKE - Portalli Icon_minitimeFri Aug 03, 2007 4:23 pm nga evrion
STRIKE - Portalli Bleron10

Komentet: 2
>>>> lUcKy StRiKe <<<<
STRIKE - Portalli Icon_minitimeThu Aug 02, 2007 11:39 pm nga evrion
Ohhhh yeahhhh .... that's good!!!!!


STRIKE - Portalli Luckys10


Komentet: 0
Propozimi me interesant per nje vajze qe doni...
STRIKE - Portalli Icon_minitimeThu Aug 02, 2007 12:11 pm nga Ing. Frangu
Si mendoni,si do ishte menyra e duhur per ti shprehur ndjenjat nje femre qe doni,qe tia prekni telat aty ku duhet.

Komentet: 0
A ekziston dashuria ne personat e te njejtit sex...???
STRIKE - Portalli Icon_minitimeThu Aug 02, 2007 11:19 am nga Ing. Frangu
Si mund te dashurohen dy persona te te njejtit sex,kur dihet qe nje aspekt i dashurise eshte ai i te te plotesuarit te partnerit pervecse bioligjikisht,edhe emocionalisht.
Une jam shum skeptik ne kte drejtim,me duket si i pamundur te kete dashuri.Ju jepni mendimin tuaj pa ndrojtje...

Komentet: 0
VaMoOooOoOOoOOOOOOSsSsSSSssSSSS......
STRIKE - Portalli Icon_minitimeSat Jul 14, 2007 4:18 pm nga evrion
VaMoOooOoOOoOOOOOOSsSsSSSssSSSS......STRIKE - Portalli Borsh_10STRIKE - Portalli I_13_g10STRIKE - Portalli I_8_ga10STRIKE - Portalli Albani10
STRIKE - Portalli Borshd10oleeee oleeee oleeeeeee vamosssSSssSSSSSSSssSssSsSS!!!!


[ Mė shumė ]
Komentet: 1
Pushime te mbara stafit te forumit!!!!!!!!
STRIKE - Portalli Icon_minitimeWed Jul 11, 2007 12:54 am nga evrion

jA kU dO i KaLoJmE pUsHiMeT !!!!!!!

oHoHOoOoO .... qEjF o QeJf!!! OhOhOooOooooO
Very Happy Very Happy

STRIKE - Portalli Borsh_11


STRIKE - Portalli Borsh_12


STRIKE - Portalli Borsh_13

[ Mė shumė ]
Komentet: 1
Sondazh
Kush e fiton Euro 2008 (Austri-zvicer)
a) Italy
STRIKE - Portalli Icon_vote_lcap100%STRIKE - Portalli Icon_vote_rcap
 100% [ 2 ]
b) Germany
STRIKE - Portalli Icon_vote_lcap0%STRIKE - Portalli Icon_vote_rcap
 0% [ 0 ]
c) Holand
STRIKE - Portalli Icon_vote_lcap0%STRIKE - Portalli Icon_vote_rcap
 0% [ 0 ]
d) Spain
STRIKE - Portalli Icon_vote_lcap0%STRIKE - Portalli Icon_vote_rcap
 0% [ 0 ]
e) France
STRIKE - Portalli Icon_vote_lcap0%STRIKE - Portalli Icon_vote_rcap
 0% [ 0 ]
f) Portugal
STRIKE - Portalli Icon_vote_lcap0%STRIKE - Portalli Icon_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 2
Forum
Kush ėshtė nė linjė
2 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 9 mė Fri Oct 21, 2016 7:45 pm
Statistikat
Forumi ka 23 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri takealburrwy

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 369 artikuj v 86 temat