LuckY StrikE

W E L C O M E
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 ca eshte kjo politika jone???

Shko poshtė 
AutoriMesazh
maverikkal

maverikkal

Numri i postimeve : 72
Age : 32
Registration date : 28/06/2007

ca eshte kjo politika jone??? Empty
MesazhTitulli: ca eshte kjo politika jone???   ca eshte kjo politika jone??? Icon_minitimeFri Sep 14, 2007 1:04 am

a me thote dot njeri se si po ecen politika jone???
pse kaq shume te rinj vetem zihen me njeri-tjetrin (me llafe) dhe per cfare???

apo akoma mbizoteron ajo shprehja per ne shqiptaret se ne qofte se do te ndezesh nje debat me nje person fol me te per...politiken, fene dhe virgjerine

a ndihmon te pakten ne ndonje aspekt kjo politika jone apo akoma skemi hapur syte per ti thene njehere e mire MIRUPAFSHIM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albddl.com
Ing. Frangu
Admin
Ing. Frangu

Numri i postimeve : 291
Age : 35
Localisation : tirana,albania
Registration date : 25/06/2007

ca eshte kjo politika jone??? Empty
MesazhTitulli: Re: ca eshte kjo politika jone???   ca eshte kjo politika jone??? Icon_minitimeSat Sep 15, 2007 3:24 am

ah mer pacare mer pacare....ti mir ben qe hap tema te tilla..po e di si i thone asaj shprehjes :Fshati digjet e k...a krihet!
Kshu ene politika jone mer bir,populli po vuan e shkaterrohet e politika ben sehir...na rrofshin shpatullat mor djale.

Shendet e Respekte !!!

_________________
God Bless ALBANIA !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://luckystrike.albanianforum.net
 
ca eshte kjo politika jone???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LuckY StrikE :: FORUM-
Kėrce tek: