LuckY StrikE

W E L C O M E
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Sa e veshtire eshte jeta studentore

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ing. Frangu
Admin
Ing. Frangu

Numri i postimeve : 291
Age : 35
Localisation : tirana,albania
Registration date : 25/06/2007

Sa e veshtire eshte jeta studentore Empty
MesazhTitulli: Sa e veshtire eshte jeta studentore   Sa e veshtire eshte jeta studentore Icon_minitimeWed Oct 03, 2007 7:04 pm

Jeta studentore eshte e veshtire per shume aspekte. Nuk dua te flas nga ana ekonomike mungesa e te ciles te veshtireson akoma me shume kalimin e kesaj periudhe vendimtare ne jeten e kujt ka zgjedhur te kryeje studime e larta.
Pas gjimnazit eshte perballja e pare me jeten, sidomos per ke studion larg familjes. Zhvendosen me nisjen e saj bariqendrat e jetes se individit dhe gjithe kjo sjell stres dhe lodhje.

Suxese ...!!!

_________________
God Bless ALBANIA !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://luckystrike.albanianforum.net
 
Sa e veshtire eshte jeta studentore
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LuckY StrikE :: FORUM-
Kėrce tek: