LuckY StrikE


W E L C O M E
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Politike

Zhvillimet me te fundit politike brenda dhe jashte vendit.

330Thu Jul 05, 2007 2:38 pm
maverikkal Cili do te jete Presidenti i ri ?
Asnjė mesazh i ri

Ekonomi

Probleme ekonomike, bursa, kėmbimi valutor, krizat dhe zgjidhjet!

215Fri Aug 31, 2007 4:16 pm
Ing. Frangu Ekonomia Shqiptare
Asnjė mesazh i ri

Kulture

Informohuni rreth evenimenteve kryesore kulturore.
424Wed Aug 08, 2007 7:23 pm
montana Drejt Esences
Asnjė mesazh i ri

Shkence & Filozofi

Informacione shkencore, zbulime tė reja, kuriozitete, teori dhe hipoteza. Gjithė bota e madhe e shkencės!
1334Thu Oct 18, 2007 1:11 am
Ing. Frangu Misteri i Yllesise...
Asnjė mesazh i ri

SPORT

Informacione te zgjeruara mbi evenimentet kryesore sportive.
1279Mon Jun 09, 2008 6:59 pm
Ing. Frangu EURO 2008 (Austri-Zvicer)
Asnjė mesazh i ri

Gjeografi

00
Asnjė mesazh i ri

FORUM

Jepni mendimin tuaj mbi temat qe diskutojme.

3396Mon Jun 09, 2008 2:07 am
Ing. Frangu EURO 2008 !!!
Asnjė mesazh i ri

Letersi

317Fri Aug 31, 2007 3:38 pm
Ing. Frangu Poezi  Proze Shkrime
Asnjė mesazh i ri

Bote E Cuditshme

Gjera interesante e te cuditshme ndodhin rreth nesh!Lets share some!
1030Fri Aug 10, 2007 12:20 pm
Ing. Frangu Rekordet Me Te Cuditshme Ne Te gjithe Boten
Asnjė mesazh i ri

Shprehje Me Taban Popullor

Fjale te urta,citate dhe shprehje te tjera qe hasim pothuajse perdite.
131Wed Aug 08, 2007 6:05 pm
trendy-girl Shprehje me taban popullor
Asnjė mesazh i ri

Defrehu

 
Gjera Interesante,Barcaleta,Thashetheme, Free Opinion etj.
Moderator: Admin
00
Asnjė mesazh i ri

INXHINIERI

Te dhena mbi Inxhinierine e ndertimit dhe Arkitekturen.
14Thu Jun 12, 2008 4:20 pm
Ing. Frangu Photos
Asnjė mesazh i ri

VIP

Very Independent Person...
Flasim pak rreth personazheve te njohur te artit,sportit,kinematografise,politikes,letrave ect ect...

49Sun Jul 08, 2007 11:04 pm
maverikkal THASHETHEME VIP-ash.
STRIKE Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 369 artikuj
Forumi ka 23 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri takealburrwy
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 9 mė Fri Oct 21, 2016 7:45 pm

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Legjenda : [ Admin ][ Ca ka bo vaki mi gru ][ Moderator ][ top gun ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur