LuckY StrikE

W E L C O M E
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Martese apo Bashkejetese...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ing. Frangu
Admin
Ing. Frangu

Numri i postimeve : 291
Age : 35
Localisation : tirana,albania
Registration date : 25/06/2007

Martese apo Bashkejetese... Empty
MesazhTitulli: Martese apo Bashkejetese...   Martese apo Bashkejetese... Icon_minitimeThu Aug 02, 2007 11:29 am

Me mire nje martese me taban apo nje aventure bashkejetese...

_________________
God Bless ALBANIA !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://luckystrike.albanianforum.net
maverikkal

maverikkal

Numri i postimeve : 72
Age : 32
Registration date : 28/06/2007

Martese apo Bashkejetese... Empty
MesazhTitulli: ahaaa   Martese apo Bashkejetese... Icon_minitimeFri Sep 14, 2007 12:43 am

ej si thua sikur asnjera ???
me te dyja do cash derrasa gjithe kohes dhe me asnjeren nuk je asnjehere i kenaqur...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albddl.com
 
Martese apo Bashkejetese...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LuckY StrikE :: FORUM-
Kėrce tek: