LuckY StrikE

W E L C O M E
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Ohoho ca ke bo!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
evrion
Admin
evrion

Numri i postimeve : 26
Age : 35
Registration date : 01/07/2007

Ohoho ca ke bo! Empty
MesazhTitulli: Ohoho ca ke bo!   Ohoho ca ke bo! Icon_minitimeSun Oct 07, 2007 4:52 pm

Ohoho ca ke bo! Dscn4110
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ing. Frangu
Admin
Ing. Frangu

Numri i postimeve : 291
Age : 35
Localisation : tirana,albania
Registration date : 25/06/2007

Ohoho ca ke bo! Empty
MesazhTitulli: Re: Ohoho ca ke bo!   Ohoho ca ke bo! Icon_minitimeSun Oct 07, 2007 9:27 pm

sh te mir e paske dashnoren Z.Hajdari

_________________
God Bless ALBANIA !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://luckystrike.albanianforum.net
evrion
Admin
evrion

Numri i postimeve : 26
Age : 35
Registration date : 01/07/2007

Ohoho ca ke bo! Empty
MesazhTitulli: ZOTI FRANCI!   Ohoho ca ke bo! Icon_minitimeTue Oct 09, 2007 10:11 pm

Ing. Frangu shkruajti:
sh te mir e paske dashnoren Z.Hajdari

I DASHUR ZOTI FRANCI! NUK ESHTE HERA E PARE QE SHFAQ TENDENCA XHELOZIE. GJITHSESI JU SERISHT MBETENI NJE XHELOZ I KENDSHEM!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
olsenNumri i postimeve : 14
Age : 35
Registration date : 28/06/2007

Ohoho ca ke bo! Empty
MesazhTitulli: oh oh...ohohohooohhh ca ke booohhhhhhhh...   Ohoho ca ke bo! Icon_minitimeThu Oct 11, 2007 1:20 am

bajlando SAMBA perballe ETC...uau ca kenaqesie.Ohoho ca ke bo! Borsh410..ohooohooo ohooohooo ca ke oohoohooobooohhhhhhh........bbbbbbbbbeeeeeeeeeeeedddddddddaaaaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuhiiiiiiiiiiiiuuuuuuuuuuu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ing. Frangu
Admin
Ing. Frangu

Numri i postimeve : 291
Age : 35
Localisation : tirana,albania
Registration date : 25/06/2007

Ohoho ca ke bo! Empty
MesazhTitulli: Re: Ohoho ca ke bo!   Ohoho ca ke bo! Icon_minitimeThu Oct 11, 2007 1:59 am

ja dhe nje fakt tj me se evident qe ne forumin tone te nderuar po konsolidohet nje dashuri e pa rene ne sy me perpara Smile

_________________
God Bless ALBANIA !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://luckystrike.albanianforum.net
Ing. Frangu
Admin
Ing. Frangu

Numri i postimeve : 291
Age : 35
Localisation : tirana,albania
Registration date : 25/06/2007

Ohoho ca ke bo! Empty
MesazhTitulli: Re: Ohoho ca ke bo!   Ohoho ca ke bo! Icon_minitimeThu Oct 11, 2007 2:12 am

evrion shkruajti:
Ing. Frangu shkruajti:
sh te mir e paske dashnoren Z.Hajdari

I DASHUR ZOTI FRANCI! NUK ESHTE HERA E PARE QE SHFAQ TENDENCA XHELOZIE. GJITHSESI JU SERISHT MBETENI NJE XHELOZ I KENDSHEM!

Z. Hajderiiiiiiiii...ne listen time te karakterit dhe parimeve,xhelozia ze vend andej nga fundi...bile bile bile ne rastin konkret pyes veten se si mund te hamendsoni dicka te tille,kur kur kur behet fjale per nje dashuri te paster mes dy te rinjsh energjike e ekspresive dhe aq me teper te se njejtes gjini...
Nuk te rastish shpesh nje eveniment i tille...do ishte mekat ta shkaterroje.
Hajde urime ciftit...me nji goc sa me shpejt ishallah ?!?!?!

KISS KISS KISS !!!!!!!!

_________________
God Bless ALBANIA !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://luckystrike.albanianforum.net
Sponsored content
Ohoho ca ke bo! Empty
MesazhTitulli: Re: Ohoho ca ke bo!   Ohoho ca ke bo! Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ohoho ca ke bo!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LuckY StrikE :: FORUM-
Kėrce tek: