LuckY StrikE

W E L C O M E
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Profesioni qe sdo te donit ta kishte bashkeshortja/i juaj...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ing. Frangu
Admin
Ing. Frangu

Numri i postimeve : 291
Age : 35
Localisation : tirana,albania
Registration date : 25/06/2007

Profesioni qe sdo te donit ta kishte bashkeshortja/i juaj... Empty
MesazhTitulli: Profesioni qe sdo te donit ta kishte bashkeshortja/i juaj...   Profesioni qe sdo te donit ta kishte bashkeshortja/i juaj... Icon_minitimeWed Oct 03, 2007 7:29 pm

Kryesisht ktu behet fjale per profesione qe ti i urren dhe sdo te donit qe ta kishte bashkeshortja/i juaj...sepse....
Jepni mendimin tuaj dhe shprehuni hapur...

PS : Kujdes mos iu del pa dashje se urreni profesionin e bashkeshortes/it
tuaj Smile

_________________
God Bless ALBANIA !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://luckystrike.albanianforum.net
Ing. Frangu
Admin
Ing. Frangu

Numri i postimeve : 291
Age : 35
Localisation : tirana,albania
Registration date : 25/06/2007

Profesioni qe sdo te donit ta kishte bashkeshortja/i juaj... Empty
MesazhTitulli: Re: Profesioni qe sdo te donit ta kishte bashkeshortja/i juaj...   Profesioni qe sdo te donit ta kishte bashkeshortja/i juaj... Icon_minitimeWed Oct 03, 2007 7:39 pm

Per mua te kete cdo profesion te ndershem e te vleresueshem,vec te mos kete nje te atille qe vleresohet per aparencen,te tipit modele,miss etj etj...

_________________
God Bless ALBANIA !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://luckystrike.albanianforum.net
 
Profesioni qe sdo te donit ta kishte bashkeshortja/i juaj...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LuckY StrikE :: FORUM-
Kėrce tek: