LuckY StrikE

W E L C O M E
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Forza MILAN!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
evrion
Admin
evrion

Numri i postimeve : 26
Age : 35
Registration date : 01/07/2007

Forza MILAN! Empty
MesazhTitulli: Forza MILAN!   Forza MILAN! Icon_minitimeFri Sep 21, 2007 12:07 am

Forza MILAN! Antiju10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ing. Frangu
Admin
Ing. Frangu

Numri i postimeve : 291
Age : 35
Localisation : tirana,albania
Registration date : 25/06/2007

Forza MILAN! Empty
MesazhTitulli: Re: Forza MILAN!   Forza MILAN! Icon_minitimeFri Sep 21, 2007 3:55 am

Z. Ing. Top. Evrion....kam pershtypjen qe ne te dyja kto temat e fundit qe keni hapur,po i shpallni lufte te hapur Z. Ek. Olsen.Une parashikoj nje beteje spektakolare mes jush pasi qe te dy shquheni per aftesi strategjike ne hartimin e hartave te fushe betejes dhe ne menaxhimin elokuent te fuqise vepruse.
Iu uroj fat qe te dyve.Fitofte me i miri ?!?!?! ...

Nderime nga Z. Ing. Ek. Op. Toni !!!

_________________
God Bless ALBANIA !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://luckystrike.albanianforum.net
evrion
Admin
evrion

Numri i postimeve : 26
Age : 35
Registration date : 01/07/2007

Forza MILAN! Empty
MesazhTitulli: Re: Forza MILAN!   Forza MILAN! Icon_minitimeWed Sep 26, 2007 11:11 pm

I nderuar qofsh dhe ti zoti ing.op.ek.apeks.Frangu!
Faleminderit per mbeshtetjen tende ngrohtesisht te ngrohte.
Desha te shtoja dicka per kundershtarin tim:
Mjaft i dobet!
Mendoj se edhe ai eshte dakord me mendimin tim, apo jo OLSEN?!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
olsenNumri i postimeve : 14
Age : 35
Registration date : 28/06/2007

Forza MILAN! Empty
MesazhTitulli: Mos u merzit!!!(ska nonje gje te keqe te jesh me milanin)   Forza MILAN! Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 6:00 pm

Si bardh e zi qe jam nuk ia vlen te marr pjese ne kte debat...shume i ulet...nejse po them nja 2 fjale...un kam qene gjithmone me idene qe eshte mire ti lesh njerezit te flasin e te veprosh vetem me vepra...sic tregojne 5 javet e para ne kampionat...sic tregon historia e juves time bardh e zi...un sjam si nje fare tifoz i milanit(nje oni oni)qe sa here rrifet milani shtron akuza te pabaza ne tavolinen e diskutimit...madje madje ose bile bile ka arritur deri aty sa te thote qe milani ka shitur ndeshjen...gjithashtu ka thene qe edhe ne champions do shesi ndeshjet vendimtare...kjo eshte e verteta lakuriq...kjo eshte e verteta pa breke fare...prandaj mos fol shume lart e poshte i dashur koleg i forumit...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ing. Frangu
Admin
Ing. Frangu

Numri i postimeve : 291
Age : 35
Localisation : tirana,albania
Registration date : 25/06/2007

Forza MILAN! Empty
MesazhTitulli: Re: Forza MILAN!   Forza MILAN! Icon_minitimeSat Sep 29, 2007 10:57 am

dhe ja ku vjen me ne fund nje kunderpergjigje e drejtperdrejte LIVE from Lucky Strike Arena(jo me falni qenka ritransmetim)
Une per te ruajtur etiken profesionale te nje administratori korrekt e evropiano-bashkekohor,me duhet te qendroj asnjanes...por por kjo nuk do te thot qe te mos jap nje opinion timin ne lidhje me menyren si po ecen debati mes dy miqve te forumit tone te nderuar.Qe te mos e zgjasim se u sterzgjat goxha ky muhabet i gjate,une mendoj qeeeeeeeee....bile bile une konstatoj se dy konkurentet po i luajne kartat ne menyre te atille qe ti ulin vlerat kundershtarit dhe dhe madje madje te ngren te tyret ne piedestal............hhhhhhhhhmmmmmmmmm....that's not fair play djema.Iu lutem shume jemi ne 2007 me prespektive per 2008,prandaj qe ta ndezni debatin sillni argumente,f..k_te dhe cdo element tjeter qe i sherbejne nje debati modern.
Kam besim ne reflektimin tuaj...!!!
Iu puth fort ...!!!

Nderime !!!

_________________
God Bless ALBANIA !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://luckystrike.albanianforum.net
evrion
Admin
evrion

Numri i postimeve : 26
Age : 35
Registration date : 01/07/2007

Forza MILAN! Empty
MesazhTitulli: SHShshshshshs!   Forza MILAN! Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 11:48 pm

Forza MILAN! 20040410
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ing. Frangu
Admin
Ing. Frangu

Numri i postimeve : 291
Age : 35
Localisation : tirana,albania
Registration date : 25/06/2007

Forza MILAN! Empty
MesazhTitulli: Re: Forza MILAN!   Forza MILAN! Icon_minitimeFri Oct 05, 2007 8:03 pm

Te nderuar kolege te forumit!Per te ruajtur integritetin e ketij forumi dhe per te cuar me lart ecurine pozitive dhe famen e tij me duhet te nderhyj si admin, qe te mos bjere nd njolle mbi kte forum nga nd anetari dashakeqes...!!!
Shume i nderuar Z. Evrion,ac milan (jo pa qellim e shkruajta me shkronja te vogla,se milan esht ekip ne miniature)i perket se kaluares,prandaj kape doren time dhe behu tifoz i vertete me skuadren e endrrave INTER FC.Ose ose ose,minimumi qe mund te besh eshte te mos ndihesh,mos bej xhapaxhapaxhapa lart e posht per ate fare ekipi,pasi faktet flasin hapur,dhe flasin per nje te vertete te turpshme per sa i perket ac milan...

Te pershndes perzemersisht dhe WELCOME TO INTER FC Team !!!

_________________
God Bless ALBANIA !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://luckystrike.albanianforum.net
evrion
Admin
evrion

Numri i postimeve : 26
Age : 35
Registration date : 01/07/2007

Forza MILAN! Empty
MesazhTitulli: oHohOhoHoho sa i modh je o shoku operator!   Forza MILAN! Icon_minitimeFri Oct 05, 2007 10:07 pm

LA FINE DI CHI VIVE STRISCIANDO!

ps: me thone te drejten kishe lezet per icik humor nga ai i yti!!!!

Forza MILAN! 00-01_10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Forza MILAN! Empty
MesazhTitulli: Re: Forza MILAN!   Forza MILAN! Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Forza MILAN!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LuckY StrikE :: FORUM-
Kėrce tek: