LuckY StrikE

W E L C O M E
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Photos

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ing. Frangu
Admin
Ing. Frangu

Numri i postimeve : 291
Age : 35
Localisation : tirana,albania
Registration date : 25/06/2007

Photos Empty
MesazhTitulli: Photos   Photos Icon_minitimeSat Jun 30, 2007 10:54 am

Foto interesante te objekteve inxhinierike e arkitekturore.
Foto gjate punimeve e ndertimeve te objekteve.

_________________
God Bless ALBANIA !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://luckystrike.albanianforum.net
Ing. Frangu
Admin
Ing. Frangu

Numri i postimeve : 291
Age : 35
Localisation : tirana,albania
Registration date : 25/06/2007

Photos Empty
MesazhTitulli: Re: Photos   Photos Icon_minitimeSat Jul 07, 2007 2:22 am

Photos 17944310

Photos 47061711

Photos 47649810

Photos 65080310

Photos 81264510

Photos 83355911

Photos 85758511

Photos 11810310

Photos 13994610

_________________
God Bless ALBANIA !!!


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Fri Jul 13, 2007 1:46 am, edituar 2 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://luckystrike.albanianforum.net
maverikkal

maverikkal

Numri i postimeve : 72
Age : 32
Registration date : 28/06/2007

Photos Empty
MesazhTitulli: Re: Photos   Photos Icon_minitimeFri Sep 14, 2007 12:32 am

ej o shoku me fal per shqetesimin po kisha nje pyetje

per ekonomikun a do na vesh ndonje foto ketu???
apo e ke vendosur qe ta monopolizosh ashtu sic po ben me shume pjese te tjera:)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albddl.com
Ing. Frangu
Admin
Ing. Frangu

Numri i postimeve : 291
Age : 35
Localisation : tirana,albania
Registration date : 25/06/2007

Photos Empty
MesazhTitulli: Re: Photos   Photos Icon_minitimeThu Jun 12, 2008 4:20 pm

I nderuar Z. Endri !

Ky esht nje forum i hapur.Secili esht i mirepritur te sjelle risi dhe te komentoje,natyrisht duke iu permbajtur nje etike te caktuar.Keshtu qe dhe ti si anetar i nderuar i ketij forumi je i mirepritur te uplodosh foto te Ekonomikut dhe jo vetem,si dhe te lesh komentet perkatesisht aty ku e shef te arsyeshme !!!

Respekte dhe Nderime Ing. Frangu !

_________________
God Bless ALBANIA !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://luckystrike.albanianforum.net
Sponsored content
Photos Empty
MesazhTitulli: Re: Photos   Photos Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Photos
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LuckY StrikE :: INXHINIERI-
Kėrce tek: