LuckY StrikE

W E L C O M E
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 EURO 2008 (Austri-Zvicer)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ing. Frangu
Admin
Ing. Frangu

Numri i postimeve : 291
Age : 35
Localisation : tirana,albania
Registration date : 25/06/2007

EURO 2008 (Austri-Zvicer) Empty
MesazhTitulli: EURO 2008 (Austri-Zvicer)   EURO 2008 (Austri-Zvicer) Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 6:59 pm

Si po iu duket ky kompeticion.Spektakli nuk mungon deri tani.Nga ana tjeter skuadrat po tregohen te kujdesshme dhe pe ecin me njefare llogarie per te ruajtur baterite per ndeshjet me te veshtira qe pasojne.

_________________
God Bless ALBANIA !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://luckystrike.albanianforum.net
 
EURO 2008 (Austri-Zvicer)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LuckY StrikE :: SPORT-
Kėrce tek: