LuckY StrikE

W E L C O M E
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Happy Holidays 2008 !!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ing. Frangu
Admin
Ing. Frangu

Numri i postimeve : 291
Age : 35
Localisation : tirana,albania
Registration date : 25/06/2007

Happy Holidays 2008 !!! Empty
MesazhTitulli: Happy Holidays 2008 !!!   Happy Holidays 2008 !!! Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 1:49 am

Prshnd pas kaq kohesh miq te dashur te forumit !!!!
Tashme qe dhe sezonit te provimeve po i drejtohemi fundit,nje tjeter sezon mjaft i rendesishem po ngre siparin...e kam fjalen per pushimet pa kufi qe do deshironte shum kush nga ne....
Ma do mendja qe njefare planifikimi e kenii nisur...na thoni nd gje rreth tyre...nd ide te mundshme...pse jo dhe pak propagande etj etj !!!

Ps: une kte vit me duket se e hengra ne pun ...ku i dihet cbehet me tej...kismet>>>>>>> !!!!!!!!!

_________________
God Bless ALBANIA !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://luckystrike.albanianforum.net
 
Happy Holidays 2008 !!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LuckY StrikE :: FORUM-
Kėrce tek: