LuckY StrikE

W E L C O M E
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 G E Z U A R ! ! !

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ing. Frangu
Admin
Ing. Frangu

Numri i postimeve : 291
Age : 35
Localisation : tirana,albania
Registration date : 25/06/2007

G  E  Z  U  A  R  ! ! ! Empty
MesazhTitulli: G E Z U A R ! ! !   G  E  Z  U  A  R  ! ! ! Icon_minitimeFri Dec 28, 2007 3:35 am

GEZUAR FESTAT !!!

Urime te perzemerta nga stafi i forumit per te gjithe anetaret e forumit dhe per gjithe shqiptaret neper bote !!!

Kalofshi sa me gezueshem dhe kendshem prane familjeve e prane njerezve tuaj te zemres !!!Qofte nje vit sa me i mbare per te gjithe e sjellte sa me shume perfitime per ju ne te gjitha fushat !!!


G E Z U A R ! ! !

_________________
God Bless ALBANIA !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://luckystrike.albanianforum.net
 
G E Z U A R ! ! !
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LuckY StrikE :: FORUM-
Kėrce tek: